DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


Z NASZEGO NEWSLETTERA

CZY WIESZ, ŻE...

Od ponad dwóch dekad pracujemy na swoją renomę jako dostawcy ERP. Nasze systemy zarządzania przedsiębiorstwem pozwalające na efektywne działanie w dziedzinie informatyzacji i wdrażania usprawnień w firmie, są doceniane przez szerokie grono Partnerów biznesowych. Podstawowym projektem UNIFACTOR S.A. jest pakiet UniFirma AS, który kierujemy do średnich przedsiębiorców. Wykorzystanie baz danych SQL w systemach informatycznych ERP jest zapewnieniem ich stabilności, odpowiedniego bezpieczeństwa, a także niezbędnej szybkości funkcjonowania aplikacji ERP. Nasi Klienci szczególnie doceniają prostotę oraz intuicyjność rozwiązań zaimplementowanych w systemy ERP.

Zadbaj o specjalistyczne oprogramowanie dla swojej firmy

Otworzenie biznesu to ogromne wyzwanie. Jednakże nie bez powodu mówi się, że sprawne zarządzanie wieloma procesami w firmie to dopiero prawdziwa szkoła, która weryfikuje umiejętności, a także predyspozycje całej kadry – począwszy od szeregowych pracowników, kończąc na zarządcach i założycielach przedsiębiorstwa. Wiele z mechanizmów oraz cyklów w codziennej pracy można usprawnić niezwykle łatwo – dzięki systemom informatycznym ERP w zarządzaniu. Warto w tej dziedzinie zaufać doświadczonym fachowcom, dla których tworzenie oprogramowania dla firm z dedykowanymi rozwiązaniami to podstawowa dziedzina działania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy! Dołącz do grona zadowolonych Partnerów korzystających z oprogramowania dla firm produkcyjnych, usługowych, handlowych, budowlanych, a także szeregu innych gałęzi rynku.


Co wyróżnia Unifactor:


  • Elastyczność w podejściu do klienta - szanujemy model biznesowy klienta
  • Szybkość realizacji zleceń - jesteśmy producentem oprogramowania
  • Specjalistyczne rozwiązania informatyczne pod klienta - wiecej przjeścieOferta rozszerzenia specjalne
  • Warunki finansowania - warunki negocjowane, płatności nawet do 24 m-cy
  • Realne wsparcie użytkowników w eksploatacji systemu - dostęp do konsultantów i programistów systemu
  • 20 lat doświadczenia, wdrożenia w różnych branżach
  • Czas wdrożenia 1-6 m-cy z modułem Produkcja, bez Produkcji - 1-3 m-cy
  • Stabilne zatrudnienie i realne doświadczenie załogi we wdrożeniach systemu ERP

    CZY TWOJĄ FIRME STAĆ NA DOBRE OPROGRAMOWANIE ERP?

kalkulator inwestycjiSKONSULTUJ SIĘ Z NASZYM EKSPERTEM