DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


Z NASZEGO NEWSLETTERA

CZY WIESZ, ŻE...

Od ponad dwóch dekad pracujemy na swoją renomę jako dostawcy ERP. Nasze systemy zarządzania przedsiębiorstwem pozwalające na efektywne działanie w dziedzinie informatyzacji i wdrażania usprawnień w firmie, są doceniane przez szerokie grono Partnerów biznesowych. Podstawowym projektem UNIFACTOR sp. z o.o. jest pakiet UniFirma AS, który kierujemy do średnich przedsiębiorców. Wykorzystanie baz danych SQL w systemach informatycznych ERP jest zapewnieniem ich stabilności, odpowiedniego bezpieczeństwa, a także niezbędnej szybkości funkcjonowania aplikacji ERP. Nasi Klienci szczególnie doceniają prostotę oraz intuicyjność rozwiązań zaimplementowanych w systemy ERP.

Zadbaj o specjalistyczne oprogramowanie dla swojej firmy

Otworzenie biznesu to ogromne wyzwanie. Jednakże nie bez powodu mówi się, że sprawne zarządzanie wieloma procesami w firmie to dopiero prawdziwa szkoła, która weryfikuje umiejętności, a także predyspozycje całej kadry – począwszy od szeregowych pracowników, kończąc na zarządcach i założycielach przedsiębiorstwa. Wiele z mechanizmów oraz cyklów w codziennej pracy można usprawnić niezwykle łatwo – dzięki systemom informatycznym ERP w zarządzaniu. Warto w tej dziedzinie zaufać doświadczonym fachowcom, dla których tworzenie oprogramowania dla firm z dedykowanymi rozwiązaniami to podstawowa dziedzina działania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy! Dołącz do grona zadowolonych Partnerów korzystających z oprogramowania dla firm produkcyjnych, usługowych, handlowych, budowlanych, a także szeregu innych gałęzi rynku.


Co wyróżnia Unifactor:

  • Elastyczność w podejściu do klienta - szanujemy model biznesowy klienta
  • Szybkość realizacji zleceń - jesteśmy producentem oprogramowania
  • Specjalistyczne rozwiązania informatyczne pod klienta - wiecej przjeścieOferta rozszerzenia specjalne
  • Warunki finansowania - warunki negocjowane, płatności nawet do 24 m-cy
  • Realne wsparcie użytkowników w eksploatacji systemu - dostęp do konsultantów i programistów systemu
  • 20 lat doświadczenia, wdrożenia w różnych branżach
  • Czas wdrożenia 1-6 m-cy z modułem Produkcja, bez Produkcji - 1-3 m-cy
  • Stabilne zatrudnienie i realne doświadczenie załogi we wdrożeniach systemu ERP

    CZY TWOJĄ FIRME STAĆ NA DOBRE OPROGRAMOWANIE ERP?

kalkulator inwestycjiSKONSULTUJ SIĘ Z NASZYM EKSPERTEMOprogramowanie dla biznesu: Warszawa

Prowadzisz firmę produkcyjną, handlową lub usługową? Zarządzasz przedsiębiorstwem budowlanym, magazynem, centrum logistycznym, mleczarnią, sklepem internetowym, hurtownią albo biurem? Na pewno doskonale wiesz, z jakimi wyzwaniami wiąże się praca kilkudziesięciu bądź kilkuset pracowników. Aby usprawnić poszczególne procesy, a tym samym zwiększyć wydajność firmy i w niedalekiej przyszłości także zyski, zainwestuj w oprogramowanie dla biznesu. Sprawdź, jakie funkcjonalności możemy Ci zaproponować oraz przekonaj się, ile możesz zyskać!

Tworzenie oprogramowania dla firm

Wykorzystując ponad 20-letnie doświadczenie w branży, oferujemy stworzenie i wdrożenie oprogramowania dla firmy, zgodnie z jej potrzebami, możliwościami czy modelem biznesowym. Dysponujemy modułami, których funkcjonalności pozwalają wykonywać określone kategorie operacji, a oprócz tego istnieje możliwość zaprojektowania rozszerzenia specjalnego, dopasowanego indywidualnie do niestandardowych potrzeb przedsiębiorstwa. Na każdym etapie współpracy z UNIFACTOR sp. z o.o. możesz liczyć na fachowe wsparcie konsultantów oraz doświadczonych programistów.

Oprogramowanie: Warszawa

Programy dla firm mają za zadanie zdigitalizować i zautomatyzować rozmaite procesy realizowane w przedsiębiorstwie. Za pomocą podstawowego pakietu UniFirma AS, dedykowanego średnim firmom, usprawnisz wewnętrzną komunikację, obieg dokumentów, przechowasz wszelkie ważne dane, a oprócz tego wystawisz faktury i wykonasz setki innych operacji. Dostępne są moduły funkcjonalne stworzone z myślą o sprzedaży, produkcji, księgowości, kadrach, controllingu oraz systemach obieg dokumentów, dzięki czemu otrzymasz oprogramowanie precyzyjnie odpowiadające na potrzeby Twojej firmy i pracowników.

Programy dla firm: Warszawa

Skorzystaj z 20-letniego doświadczenia UNIFACTOR sp. z o.o. Zaufaj wiedzy i umiejętnościom naszych programistów oraz konsultantów, którzy dostosują funkcjonalności oprogramowania do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Przekonaj się, jak bezpiecznie, sprawnie, intuicyjnie i wydajnie może pracować Twoja załoga z pomocą odpowiednich narzędzi informatycznych. Skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły tworzenia oprogramowania na firmy. Zapraszamy!